PATARIMAI, KURIE PADĖS IŠSIRINKTI BALDUS JŪSŲ NAMAMS

kėdė, gėlė, stalas

Namai yra ta vieta, kuri mums teikia prieglobstį, joje mums jauku ir gera, ja dažnai didžiuojamės. Visgi, juos apstatyti baldais nėra lengva. Būkime realistai: tai ne tik nuteikia jaudinančiai, tačiau dažnai sukelia daug streso. Turbūt ne vienas iš mūsų blaškomės po internetinius puslapius ieškodami kambarių apstatymo vizijų ir bandydami išsirinkti tinkamiausią stilių. Baldų parduotuvės Kaune išsiskiria savo asortimento gausa bei itin gera kokybe. Kuomet yra iš ko rinktis, visada gali praversti keli patarimai, kurie Jums leis pasijausti patyrusiu interjero dizaineriu ir savo namų erdvę paversti nepakartojama.

 

Pradėkite nuo jausmo

 

Prieš rinkdamiesi savo namams baldus, pirmiausia savęs turite paklausti, ko Jūs norite iš erdvės, kurią įrenginėsite: patogumo, atsipalaidavimo, jaukumo, poilsio, energijos? Turėkite omenyje, kad kiekvieną iš pasirinktų emocijų galima perteikti pasirenkant baldų spalvas, tekstūrą, formas. Išsiaiškinę, kaip norite jaustis įrenginėjamoje erdvėje, galite pradėti kurti savo kambario viziją. Pavyzdžiui, jei norite jaukaus kambario, rinkitės švelnų apšvietimą, švelnius audinius, šiltų spalvų baldus, kuriuos siūlo baldų parduotuvės Kaune.

 

Pagrindinis akcentas

 

Pasirinkite baldą ar kambario detalę (paveikslą, kilimą ir kt.), kuris Jums labai patinka, teikia gerų emocijų, traukia akį savo išskirtinumu. Atsižvelgdami į šio daikto stilistinius akcentus, derinkite prie jo kitus baldus, kambario dekoro detales.

 

Nebijokite žaisti su spalvomis

 

Spalvos kambaryje gali sukurti Jums reikiama nuotaiką. Mėlyni, žali spalvų atspalviai sukuria raminančią aplinką. Geltona, raudona, oranžinė gali suteikti jaukumo ir šilumos, o balta, smėlio spalva, ruda gali suteikti modernaus stiliaus įspūdį. Jei norite subalansuoti ryškias spalvas, interjerą papildykite neutraliomis spalvomis. Jei siekiate sukurti drąsesnį interjerą, ieškokite kontrastų.

 

Ieškokite unikalių audinių

 

Unikalūs baldų audiniai, interjerui suteikia išskirtinumo. Ieškant tokių baldų verta atkreipti dėmesį, ką siūlo baldų parduotuvės Kaune. Baldas, kuris išskirtinis savo audiniu, padės atkreipti dėmesį į konkrečias kambario vietas. Pavyzdžiui, pūkuotos sofos pagalvės kartu su minkštais sofos apmušalais maloniai kvies prisėsti svečius ir šeimos narius, sukurs patogią erdvę bendravimui, filmų žiūrėjimui, o tamsi odinė sofa derinama su tamsaus atspalvio mediniu stalu, medinėmis knygų lentynomis, metalinėmis lempomis, sukurs išskirtinę darbo studijos erdvę.

 

Renkantis baldus, svarbu ne tik suprasti ko norite, kaip įsivaizduojate savo svajonių namus, tačiau visada praverčia konsultacijos su patyrusiais interjero dizaineriais, kurie Jums ne tik galės patarti, tačiau ir supažindins su naujausiomis interjero dizaino tendencijomis.