PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI GERIAUSIĄ DARBO KNYGĄ

Jei norite išlikti organizuoti, punktualūs, motyvuoti visus ateinančius metus, Jums pats laikas įsigyti naują darbo knygą. Kaip pataria Biurogidas.lt, darbo knyga yra išties efektyvi laiko planavimo priemonė, kuri ne tik leidžia tinkamai išdėstyti savo dienotvarkę, tačiau dažnai tuo pačiu yra ir puiki Jūsų stiliaus detalė. Kitas vertus, rašymas ranka planuojant savo dienotvarkę verčia sulėtinti tempą, labiau apgalvoti sprendimus, o užrašyta informacija geriau įsimenama. Taigi, kaip išsirinkti tinkamą darbo knygą?

 

Pirkti parduotuvėje ar internetu?

 

Žinoma, geriausia apsipirkinėti parduotuvėje, kur galėtumėte paimti į rankas darbo knygą, pajusti jos svorį, išnagrinėti planavimo schemas, įvertinti jos vizualinį apipavidalinimą, viršelio faktūrą. Tačiau apsiperkant internetu, tokiuose puslapiuose kaip Biurogidas.lt, darbo knygos dažnai būna pigesnės, o įvertinti jas galima taip pat gerai ir iš nuotraukų, tad darbo knyga visiškai atitiks Jūsų poreikius perkant ir internetu, ir parduotuvėje.

 

Peržiūrėkite savo senąją darbo knygą

 

Prieš einant į parduotuvę rinktis naujos darbo knygos, verta skirti keletą minučių senosios peržiūrai. Tai leis Jums įvertinti:

 

  • kas Jums patiko ankstesnėje darbo knygoje?

 

  • ar tiko jos išdėstymas?

 

  • kas Jus džiugindavo?

 

  • kokios funkcijos buvo naudingos ir būtinos?

 

  • ar darbo knygos dydis Jums buvo pakankamas?

 

Ši informacija Jums pravers renkantis naująją darbo knygą. Tuo labiau, kad niekados nežinai, ką gali rasti parduotuvėje.

 

Darbo knygos dydis

 

Darbo knygos būna įvairių dydžių. Kiekvienas jų turi pliusų ir minusų. Todėl prieš perkant, Biurogidas.lt rekomenduoja įvertinti, kur darbo knyga bus laikoma, nešiojama, kiek informacijos į ją turi sutilpti.

 

Darbo knygos išdėstymas, kiti kokybiniai parametrai

 

Dažnai darbo knygos turi skirtingus vidinių puslapių išdėstymus. Vienuose gali būti pateikiama kiekvienos dienos detalus išplanavimas valandomis, kituose daugiausia dėmesio skiriama tik darbo dienoms.

 

Renkantis darbo knygą rekomenduojama atkreipti dėmesį į šiuos kokybinius parametrus:

 

– popieriaus kokybė (vartomi ploni darbo knygos puslapiai gali greitai susidėvėti);

 

– ar darbo knygoje integruotas skirtukas;

 

– svoris;

 

– įrišimas;

 

– ar puslapiai lengvai vartosi;

 

– papildomos funkcijos (pavyzdžiui papildomos kišenėles vizitinėms kortelėms).

 

Taigi, rinkdamiesi darbo knygą pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kurios jos funkcijos Jums yra pačios naudingiausios. Neabejojame, kad atsakę sau į aukščiau išdėstytus klausimus, išsirinksite pačią geriausią darbo knygą.