PAKAVIMO PRIEMONIŲ RŪŠYS

automobilis, dėžės, kartonas

Tinkamai pasirinktos pakavimo priemonės (Biurogidas.lt gali pasiūlyti didelį pasirinkimą) gali įtakoti tai, kaip sėkmingai bus pristatytos prekės. Ypač tai aktualu, kalbant apie trapius, dūžtančius daiktus. Renkantis tinkamą pakavimo medžiagą būtina atsižvelgti į tokius veiksnius, kaip daikto tvirtumas, svoris, pakuotės vertė ir tai, ar pakuotė bus paveikta drėgmės ar kitų nepalankių sąlygų. Jei abejojate, kiek reikia apsaugoti gabenamą daiktą, visada rinkitės tvirtesnes pakavimo medžiagas, kurios užtikrins, kad daiktas atkeliaus nepažeistas.

 

Dėžės

 

Kartoninės dėžės buvo naudojamos pakavimui jau 19 amžiuje. Jas buvo kur kas lengviau pagaminti, lengviau transportuoti nei medines dėžes. Šiandien dėžės paprastai yra gaminamos iš gofruotos kartono. Jis užtikrina dėžės tvirtumą ir stabilumą, nedidinat jos svorio. Gofruotas kartonas, naudojamas dėžėms gaminti, yra įvairių tipų: viengubas, dvigubas ir netgi trigubas. Nuo kartono tipo priklauso šios pakavimo priemonės tvirtumas, kurią galite rasti Biurogidas.lt parduotuvėje.

 

Burbulinė plėvelė

 

Burbulinė plėvelė yra viena iš medžiagų, kurioje ne tik galima supakuoti daiktus, tačiau tai yra ir puikus pramogų šaltinis. Ši pakavimo priemonė puikiai apsaugo trapius, dūžtančius daiktus ir neprideda jiems papildomo svorio. Burbulinė plėvelė išpopuliarėjo XX amžiaus septintajame dešimtmetyje, kuomet IBM kompanija pradėjo ją naudoti kompiuteriams, kurie buvo pristatomi klientams į namus, apsaugoti.

 

Pakavimo granulės

 

Pakavimo granulės yra biri medžiaga, kuri naudojama užpildyti pakuotės tuščią erdvę tam, kad gabenamas daiktas kelionės metu būtų kuo stabilesnis. Ši pakavimo priemonė yra nebrangi ir gana lengva, tačiau nėra tokia patikima, kaip kai kurios kitos pakavimo priemonės (Biurogidas.lt galite rasti kokybiškų priemonių).

 

Putų plėvelė ir lakštai

 

Ši pakavimo priemonė suteiks Jūsų siunčiamiems daiktams puikią apsaugą ir išsklaidys bet kokias baimes, kad daiktas gali atvykti sugadintas. Kokybiškos putų plėvelės ir lakštai veikia kaip pagalvė daiktui krintant ar turint kontaktą su bet kokiais paviršiais, iškylimais. Šią pakavimo priemonę galima pjaustyti taip, kad ji tinkamai apgaubtų norimą apsaugoti daiktą ir tilptų į dėžę. Kita vertus, tai yra šiek tiek brangesnė pakavimo priemonė, kuri Jūsų siuntiniui gali pridėti šiek tiek papildomo svorio.

 

Oro pagalvės

 

Dažnai verslo įmonės siekia kuo labiau supaprastinti procesus ir juos nuolat tobulina. Oro pagalvės dėl savo naudojimo paprastumo ir patikimumo yra populiari pakavimo medžiaga tarp elektroninių parduotuvių (elektroninės prekybos milžinė „Amazon“ dažniausiai naudoja būtent šią pakavimo priemonę). Ši pakavimo priemonė tinkamai užtikrina gabenamo daikto apsaugą, yra patogi naudoti, pigi.

 

Rinkoje šiuo metu siūloma įvairių rūšių pakavimo priemonių. Renkantis tinkamą svarbu atsižvelgti į kainą, medžiagų kokybę, jų teikiamą apsaugą.