Originalios verslo dovanos paslaptys – kokios jos?

Dovanos – neatsiejama verslo dalis. Jos padeda formuoti šiltesnius santykius su partneriais, kurti individualų įvaizdį, motyvuoti darbuotojus ir dar daugiau. Šiais laikais, kai jų pasirinkimas išties nemažas (platų asortimentą rasite ir internetinėje svetainėje Logobalt.lt), išsirinkti gali būti pakankamai sudėtinga. Taigi, kokios tos originalios ir dėmesį pavergiančios verslo dovanos paslaptys?

 

Praktiškumas – vienas iš aspektų

 

Bene pagrindinis aspektas, lemiantis dovanos sėkmę – praktiškumas. Todėl vis dažniau rekomenduojama atsižvelgti į tai, ar pasirinkta priemonė gali praversti kasdienybėje, darbe. Pavyzdžių išties nemažai:

  • puodeliai,
  • skėčiai,
  • rankšluosčiai,
  • gertuvės,
  • užrašų knygutės ir t. t.

Kiekvienas gali išsirinkti sau labiausiai patinkančias priemones ir jas individualizuoti – dekoruoti įmonės logotipu ar įkvepiančiu šūkiu. Taigi, praktiškumas – viena iš originalios verslo dovanos paslapčių. Internetinėje parduotuvėje www.logobalt.lt gausu tiek darbe, tiek kasdieniniame gyvenime naudingų prekių.

 

Stilinga ir patraukli išvaizda

 

Įvertinus anksčiau aptartą aspektą, vertėtų nepamiršti ir dovanos išvaizdos. Ji turėtų atitikti tikslinę auditoriją: jos amžių, pomėgius ir pan. Pavyzdžiui, jei žinote, kad jūsų verslo partneriai yra klasikos mėgėjai, rekomenduojama rinktis subtilaus dizaino priemones. Pasirinkimo variantų išties nemažai: neutralios spalvos užrašų knygutės odiniu viršeliu, prabangūs metaliniai rašikliai, vienspalviai puodeliai.

 

Tiems, kurie nori nudžiuginti savo darbuotojus, patariama išbandyti žaismingos išvaizdos priemones, tokias kaip ryškios gertuvės, kelioniniai krepšiai ar pledai. Pageidaujant jas galima papuošti savo įmonės logotipu, kitu paveikslėliu ar pasirinktu užrašu – vardu, mėgstama fraze ir pan. Tai tiesiog puikus sprendimas ieškantiems originalios verslo dovanos. Jų itin gausu internetinėje svetainėje Logobalt.lt.

 

Apgalvotas įpakavimas

 

Na ir dar vienas dalykas, kuris padeda sukurti visapusiškai išbaigtą dovana, yra jos įpakavimas. Šiuo metu itin populiarūs popieriniai ir medžiaginiai (daugkartinio naudojimo) maišeliai. Tai aplinkai draugiškas pasirinkimas. Todėl naudodami tokias priemones formuosite atsakingos įmonės įvaizdį.

 

Nustebinkite savo partnerius, kolegas ar darbuotojus originalia verslo dovana. Tai – vienas iš geriausių būdų parodyti jiems savo dėmesį, rūpestingumą ir užmegzti šiltesnius santykius. Užsisakykite sau patinkančias priemones internetu – tai ypač patogu ir greita. Išbandykite ir įsitikinkite tuo patys jau dabar.