MŪSŲ PATIRTIS: IEŠKOME VERTIMO BIURO

Kai tik prireikia dokumentų vertimo į užsienio kalbą, skubame ieškoti pačių geriausių vertėjų. Kadangi iki šios dienos niekas nėra išsiaiškinęs, koks yra pats geriausias vertimų biuras Vilniuje, patys atlikime jo paieškas ir dalinamės patirtimi, kurią įgijome šio proceso metu su Skviranek.lt pagalba.

 

Biurą rinkitės pagal jo specializaciją

 

Pirmiausia turite išsiaiškinti, kokį dokumentą Jums reikia išversti: techninį, finansinį, teisinį, mokslinį, o gal tai reklaminė brošiūra ar lankstinukas. Gana dažnai vertimo biurai (ir ypač laisvai samdomi vertėjai) specializuojasi tam tikrose srityse, nes su laiku jose įgyja daugiausia patirties. Žinodami, kokios tematikos dokumentus reikia išversti, iškart susiaurinsite ratą tų vertimo įmonių, į kurias būtų geriausia kreiptis.

 

Kaina ir kokybė

 

Be jokių abejonių, siekdami geriausių rezultatų turite visą dėmesį skirti kokybei, o ne kainai. Skviranek.lt pagalba aiškinantis, koks vertimų biuras Vilniuje yra geriausias, atrinktų įmonių paprašėme pateikti konkrečius pasiūlymus, kurie jie turėjo nurodyti vertimo kainas ir darbų atlikimo terminus. Įvertinus tiekėjų pasiūlymus, norėtųsi atkreipti dėmesį į pora itin svarbių niuansų:

 

  • Maža kaina. Jei tiekėjas pasiūlė vertimą atlikti už ypač mažą kainą, siūlytume pakartotinai pasidomėti atsiliepimais apie jį. Žinoma, gali būti, kad Jums pasisekė ir tiekėjas Jums pritaikė nuolaidą. Tačiau, jei visgi neturite išsamios informacijos apie patį tiekėją, reiktų pastebėti, kad maža kaina gali reikšti, kad Jūsų pateiktus tekstus vers vertėjai, kurie nėra itin aukštos kvalifikacijos, arba toks darbas bus patikėtas specialioms kompiuterinėms programoms.

 

  • Itin trumpi paslaugų teikimo terminai. Turbūt kiekvienas suprantame, kad tinkamai ir kokybiškai atlikti darbą reikia šiek tiek laiko. Skviranek.lt pastebi, kad jei vertimų biuras Vilniuje suteikti paslaugas Jums siūlo vos ne „čia ir dabar“, kyla tam tikrų abejonių, ar nenukentės teikiamų paslaugų kokybė.

 

Maža kaina ir trumpi paslaugų teikimo terminai gali indikuoti prastą paslaugų kokybę.

 

Aptarnavimas, bendravimas su klientu

 

Tiek renkantis, tiek išsirinkus tiekėją, yra labai svarbu atkreipti dėmesį į vertimo biuro bendravimo kultūrą bei požiūrį į klientą. Svarbu, kad įmonė vertintų savo klientus, jų norus, išklausytų ir atsižvelgtų į išsakytas pastabas. Būtina, kad kiekvienas klientas galėtų bet kada susiekti su įmone ir aptarti vertimo eigą.

 

Svarbu, kad Jūsų tekstus verstų profesionalai. Tai yra pats geriausias būdas išvengti klaidų ir nesusipratimų. Tikimės, kad patarimai, kuriuos pateikėme aukščiau Jums padės tokius profesionalus rasti.