Kaip išsirinkti tinkamas pakavimo prekes

Nesvarbu, ar esate maža, ar didelė įmonė, siunčiant savo produktus klientams svarbu užtikrinti, kad užsakyti daiktai pasieks juos saugiai, nepažeisti ar sugadinti. Antraip gali tekti grąžinti pirkėjams pinigus arba kilti papildomos išlaidos išsiunčiant pakaitines prekes. Todėl tam, kad išvengtumėte žalos, vertėtų investuoti į atitinkamą įpakavimą. Kaip Biurogidas.lt pastebi, pakavimo prekės yra itin svarbus aspektas, norint apsaugoti siunčiamus produktus, todėl išsirinkti tinkamas rekomenduojama visiems.

 

Dėžutės, maišeliai, vokai

 

Dėžės yra kone labiausiai naudojama priemonė, naudojama siunčiant produktus. Pasirinkus tvirtą, kartoninę dėžę galite saugiau transportuoti didžiąją dalį daiktų – nuo drabužių, knygų, iki indų ir elektronikos. Svarbiausia parinkti tinkamą tipą ir dydį, atsižvelgiant į gabenamus daiktus. Tai pritaikoma ir maišeliams bei vokams. Jei siunčiate lengvai dūžtančius daiktus, būtinai rinkitės pakuotę su papildoma vidine apsauga. Gabenant didelius ar sunkius daiktus, reikia pasirinkti tvirtą įpakavimą. Rekomenduojamas kelių sluoksnių, gofruotas kartonas.

 

Tūrio užpildo medžiagos

 

Biurogidas.lt konsultantai pažymi, kad šios pakavimo prekės itin naudingos, nes apsaugo daiktus iš vidaus nuo judėjimo transporto metu. Taip išvengiama potencialų įbrėžimų, dužių tiek gabenant, tiek sandėliuojant. Užpildo medžiagos, tokios kaip pakavimo granulės, popierius, popieriaus drožlės, pakuotėje užima visą likusią tuščią erdvę, o tai būtina, norint, kad daiktai neslankiotų. Gabenant trapius daiktus, taip pat patariama juos apvynioti burbuline plėvele.

 

Sandarinimo medžiagos

 

Parinkus pakuotę ir ją užpildžius atitinkamu tūrio užpildu, belieka tik užsandarinti įpakavimą. Tą minimaliai pasiekti galima pasitelkus lipnią juostelę. Ji turi būti tinkamo pločio, apie 5 cm. Taip pat rekomenduojama rinktis specialią įpakavimui skirtą juostelę, nes būtent tokia pritaikyta išlaikyti ilgalaikį sukibimą ir atlaikyti temperatūros svyravimus. Sandarinami maišeliai, skirti siuntoms, jau viduje turi specialų styginį užspaudimą. Prieš siunčiant svarbu įsitikinti, kad jis tinkamai užspaustas.

 

Biurogidas.lt pastebi, kad nesvarbu, kokia prekė siunčiama – tinkamos pakavimo prekės būtinos norint užtikrinti jų saugumą. Tik taip užtikrinamas saugus transportavimas ir garantuojamas pirkėjų pasitenkinimas. Todėl itin svarbu parinkti tinkamas pakavimo medžiagas, jas atidžiai atitaikyti produktui atsižvelgiant į produkto trapumą, paskirtį.