KAIP IŠSIRINKTI LOVĄ PERKANT JĄ INTERNETU

Jei kada nors pirkote lovą parduotuvėje, turbūt pamenate, kad tai gana smagi procedūra: nueini, priguli kelioms minutėms ant patikusios lovos, o jei lova pasirodo patogi ir verta dėmesio, ją nusiperki. Dabar pasvarstykime kitą variantą: ieškote lovos internetu tokiuose puslapiuose kaip Magresbaldai.lt. Sakote, kad neįmanoma? Patikėkite, tikrai įmanoma, tik pirkdami tokią lovą turite žinoti kelis dalykus.

 

Išbandykite lovą ją įsigiję

 

            Dalis lovomis, čiužiniais internetu prekiaujančių įmonių veikia tokiu principu: Jūs užsisakote lovą, ji Jums atsiunčiama išbandyti ir, jei Jums pasirodo nepakankamai patogi, ar tiesiog nepatinka, Jūs tiesiog galite ją grąžinti įmonei, susigrąžindami visą lovos kainą.

 

Taupykite laiką ir pinigus

 

Dažnai internetinėse parduotuvėse tų pačių gamintojų ir tokios pačios kokybės lovų kainos yra mažesnės nei parduotuvėse, kuriose jas galima apžiūrėti fiziškai. Taip yra todėl, kad internetinės parduotuvės nepatiria bendrųjų išlaidų, susijusių su mažmeninės prekybos parduotuvių valdymu ir išlaikymu. Taigi, lovos internetu užsisakymas Jums sutaupys ne tik laiko, ypač rekomenduojama lovų paieškoti Magresbaldai.lt parduotuvėje.

 

Mėgaukitės pirkimo procedūros paprastumu

 

Mėgstate apsipirkti internetu? Jei taip, tai lovos paieškos internete Jums taip pat patiks. Pirmiausia, pirkdami internetu, Jūs lengvai galite palyginti konkurentų kainas, skirtingų lovos modelių dizainą, jų medžiagiškumą, kitus kokybę lemiančius veiksnius. Svarbiausia, viską galite daryti ramiai, objektyviai apgalvodami ir nejausdami „pardavėjo kvėpavimo į nugarą“.

 

Be to, galite apsipirkti Jums patogiu metu ir kur tik norite. Juk ne visada, ypač dirbant visą darbo dieną, turime progų ir laiko nuvykti į baldų parduotuvę išbandyti lovų patogumą.

 

Atkreipkite dėmesį į pardavėjo nustatytas sąlygas

 

Perkant lovas internetu, būtina atkreipti dėmesį į šias sąlygas:

 

  • Bandomasis laikotarpis. Lovos internetu užsakymo dokumentuose privalo būti nurodyta bandomojo laikotarpio trukmė, t.y. kiek dienų leidžiama išbandyti lovą ant jos miegant. Plačiau apie tai galima pasiskaityti užsisakant lovą Magresbaldai.lt.

 

  • Pristatymo ir grąžinimo mokesčiai (ar jie yra, ir jei yra, tai kokio dydžio). Paprastai tokių mokesčių tiekėjai nenustato, tačiau kiekvienu atveju, reikia pasitikslinti atskirai, kad vėliau nebūtumėte nemaloniai nustebinti.

 

  • Garantijos laikotarpis. Įsitikinkite, kad gerai supratote garantijos sąlygas, t. y. išsiaiškinkite, kokiems prekės trūkumams ir kiek laiko galioja garantija, taip pat kaip tinkamai naudotis ir prižiūrėti tokią prekę, kad iškilus poreikiui, būtų galima pritaikyti garantijos sąlygas.

 

  • Papildomi mokesčiai.

 

Perkant lovą internetu, svarbu skirti pakankamai laiko pasirinkimui, taip pat kainodaros, kitos susijusios informacijos nagrinėjimui ir palyginimui. Neabejotina, kad atlikus informacijos analizę, įsigysite Jums tinkamiausią lovą už priimtiniausią kainą, o apsipirkimo procedūra nesukels daug streso.