Eklektiško dekoro įkvėptas interjeras – kaip jį sukurti?

Mėgstate prabangą, spalvas ir netikėtus stilistinius sprendimus? Tuomet jums gali patikti eklektiškas dekoras. Iš pirmo žvilgsnio jis gali pasirodyti pakankamai sudėtingas. Visgi, perpratus esminius jo kūrimo aspektus, viskas tampa kur kas paprasčiau.

 

Tinkamų spalvų pasirinkimas

 

Siekiant sukurti stilingą ir patrauklų eklektiško stiliaus interjerą, verta pradėti nuo pačių pagrindų. Rekomenduojama rinktis neutralių spalvų sienas – taip sukuriama puiki erdvė eksperimentams. Joje patraukliai įsipaišo prabangūs ryškių tonų baldai (Kaunas ir Vilnius – miestai, kur rasite Amerikietiskibaldai.lt salonus). Neutrali aplinka ir išskirtinio dizaino baldai sukuria harmoningą visumą.

 

Skirtingų raštų žaismas

 

Eklektiškame interjere dažniausiai netrūksta įvairių raštų. Taigi, patariama drąsiai su jais žaisti. Tam, kad juos atskleisti būti lengviau, galite pasitelkti tiek įvairius tekstilės gaminius (dekoratyvines pagalvėles, pledus), tiek minkštus baldus, tiek kilimus. Itin patraukliai tarpusavyje dera klasikiniai ir modernus raštai. Tam, kad kambarys neatrodytų pernelyg perkrautas ir „triukšmingas“, patariama atkreipti dėmesį į spalvų paletę. Ji neturėtų būti pernelyg plati.

 

Įvairios tekstūros

 

Mediena, gobelenas, metalas, stiklas – skirtingos tekstūros, kurios stilingai papildo eklektišką interjerą. Tai vienas pagrindinių tokios erdvės išskirtinumų. Parduotuvėse, kuriuose pardavinėjami prabangūs baldai (Kaunas ar Vilnius – miestai, kuriuose įsikūrę Amerikietiskibaldai.lt salonai) galima rasti platų interjero dekoro elementų pasirinkimą. Jame gausu tiek metalinių šviestuvų, tiek įvairaus tipo gobelenu trauktų baldų, tiek smulkių dekoracijų (žvakidžių, vazų ir pan.).

 

Skirtingo stiliaus baldai

 

Eklektiškame interjere patariama derinti skirtingo dizaino baldus. Tokioje erdvėje puikiai tinka prabangus stiklinis staliukas su metalinėmis kojelėmis ir minimalistinio stiliaus sofa ar fotelis. Netikėti deriniai padeda atskleisti ypatingą kambario grožį ir sukurti originaliai atrodančią aplinką. Tai tarsi užburiančios istorijos pasakojimas, kurioje kiekvienas elementas turi didelę reikšmę.

 

Jau nekantraujate išbandyti neįprasto stiliaus idėjas ir savo namuose? Tuomet jums gali praversti itin prabangūs baldai – Kaunas ir Vilnius yra tie miestai, kur rasite Amerikietiskibaldai.lt salonus. Jų asortimentas labai platus. Čia gausu ne tik patrauklaus dizaino sofų, fotelių, staliukų, lentynų, bet ir žavingų šviestuvų, taip pat žvakidžių, vazų ir kitų dekoro detalių.