Ar galima nusipirkti laimę?

Turint ne mažą vairavimo stažą vis labiau imu galvoti apie prašmatnius, komfortiškus ir prabangius automobilius. Žinoma, nepirkčiau „Lamborghini“ ar „Bugatti“, bet dažnai pamąstau apie vokiškus, standartinius ir lietuvių pamėgtus variantus.

 

Galimybės ir būtinybės

 

Esu linkęs apsvarstyti visas įmanomas galimybes, todėl niekada nesirenku ,,kas papuola”. Perkant prabangų automobilį būtina atkreipti dėmesį į tai, kokios ir kiek priežiūros jis gali reikalauti. Kiek kainuos kasko draudimas, kokių specialių valymų gali prireikti, kur laikyti ir panašiai. Negalima pirmiausia įsigyti, o tik po to pagalvoti, kad neturi garažo. Svarbu ir tai, kad automobilis nebūtų per brangus kasdienai. Ir čia, omeny turiu tuos, kurie nusiperka brangią mašiną, bet ,,nesukrapšto’’ pinigų ,,ant kuro”.

 

Prabangi ar komfortiška?

 

Klausimas kuris jau ilgą laiką neduoda man ramybės: ar noriu prabanga tviskančios, ,,kad visi pavydėtų”, ar man svarbiau komfortas ir vidiniai privalumai. Norisi abiejų, tačiau jei galimybės leidžia tik vieną, apsisprendimas gali būti išties nelengvas. Prašmatnus automobilis, žinoma, gali tapti pasididžiavimu, tačiau vis dėlto aš renkuosi patogumą. Lengvas valdymas, įvairios funkcijos, o svarbiausia, kaip pats jaučiuosi už vairo.

 

Ar „apsimoka“?

 

Atsargiems ir atsakingiems du žodžiai – kasko draudimas. Perkant brangų automobilį reikėtų pasaugoti ne tik jį, bet ir savo paties kišenę. Turiu pamoką, mat vieną kartą, jau yra taip buvę. Su draugu įsigijome beveik tokios pat vertės automobilius, jis nedraudė, o aš draudžiau ir ką jūs manot? Kai aš patekau į palyginus ,,smulkų” autoįvykį, kurio metu nukentėjo automobilio užpakalinis buferis, durelės ir lempos, mano draugas, kaip mat, griebėsi drausti savąjį.

 

Jeigu automobilis teikia jums daugiau laimės, nei ,,suryja” kuro šimtui kilometrų – puiku, tačiau jei ta proporcija atvirkštinė, į jūsų klausimą ar ,,apsimoka’’ jaučiuosi atsakęs. Visada reikia pasverti ir nešokti ,,aukščiau bambos”.

 

Jeigu laimę galima nupirkti, tai aš net galiu įvardinti jos gimtinę ir ,,plaukų” spalvą ir visai nesvarbu nei kiek kainuos kasko draudimas ar plovykla kitame miesto gale, juk dėl savo laimės mes galime padaryti viską? Na, beveik viską.