Apsaugokite savo namus nuo alergenų

Pavasaris – sezonas, kurio metu nemažai daliai žmonių pasireiškia žiedadulkių sukeltos alergijos. Nemalonūs simptomai apsunkina kasdienybę, trukdo susikauti dirbant, taip pat neleidžia atsipalaiduoti laisvalaikiu. Taigi, kaip apsaugoti namus, kad į juos patektų kuo mažiau alergenų?

 

Tinkamai uždenkite langus

 

Vienas pirmųjų būdų, padedančių sumažinti alergenų patekimą į namus, yra tinkamas langų uždengimas. Tokiais atvejais itin praverčia tinklelis nuo uodų, kurį galite rasti plačiame „Domus Lumina“ asortimente. Skirtingi tvirtinimo ir valdymo būdai leidžia pasirinkti individualiai labiausiai tinkantį variantą.

 

Tam, kad į namus patektų dar mažiau žiedadulkių, rekomenduojama pasirūpinti ir užuolaidomis, roletais ar kitomis priemonėmis. Jų audinys sulaiko iš lauko patenkančius alergenus ir nešvarumus, todėl vertėtų nepamiršti reguliariai valyti langų uždangų.

 

Rūpinkitės namų švara

 

Norint sušvelninti sezoninės alergijos simptomus, patariama pasirūpinti namų švara. Bene paprasčiausias ir greičiausias būdas – drėgnas jų valymas. Būtent taip efektyviausiai pašalinamos ant grindų ar baldų susikaupusios žiedadulkės. Kaip jau buvo užsiminta prieš tai tinklelis nuo uodų („Domus Lumina“ specialistai pasiruošę padėti išsirinkti labiausiai jums tinkantį variantą, apsilankykite internetinėje svetainėje) taip pat turėtų būti reguliariai valomas. Tam nereikia jokių specialių priemonių, todėl neturėtų kilti sunkumų.

 

Nepamirškite augintinių

 

Jei savo namuose laikote augintinių, vertėtų pasirūpinti ir jais. Tiek šunys, tiek katės savo kailyje iš lauko gali parsinešti įvairių alergenų. Todėl patariama augintinius reguliariai maudyti, valyti jų kojas, šukuoti kailį. Tai gali padėti išvengti intensyvesnių alergijos simptomų.

 

Nusiaukite batus

 

Jei buvote išėję į lauką, grįžę į namus nepamirškite nusiauti batų. Tiek ant jų padų, tiek ant išorės patenka daug nešvarumų, taip pat ir žiedadulkių. Taip pat vertėtų nepamiršti jų kas kiek laiko valyti, plauti. Dauguma iš lauko patenkančių alergenų sunkiai pastebimi ir laikui bėgant jie kaupiasi namų aplinkoje.

 

Tinklelis nuo uodų, užuolaidos, roletai ar kitos langų uždangos, taip pat reguliarus namų valymas, augintinių priežiūra – tai, kas gali padėti sumažinti į namus patenkančių alergenų kiekį. Pasirūpinkite geresne savijauta iš anksto – užsisakykite reikalingas priemones internetu, „Domus Lumina“ komanda pasiruošusi jums padėti.